13.07.2016

Personelimiz

MÜFTÜLÜK PERSONELİ
S.N ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
1 AHMET KÜÇÜK Vaiz İlçe Müftülüğü
2 HIZIR VEZİROĞLU Vaiz İlçe Müftülüğü
3 İBRAHİM UÇAN Vaiz İlçe Müftülüğü
4 NURDAN DEMİR Uzman Vaiz Yurtdışı Görevi
5 YASEMİN ÇAVDAR Vaiz İlçe Müftülüğü
6 UMUT DEMİROĞLU Murakıp İlçe Müftülüğü
7 EMRE BAYRAKTAR Murakıp İlçe Müftülüğü
8 NURAY ÇAĞLAR Din.Hiz.Uzm. İlçe Müftülüğü
9 YUSUF DANIŞMAN Şef İlçe Müftülüğü
10 ALTAN KARTAL VHKİ İlçe Müftülüğü
11 İSMAİL GÜRDAL VHKİ İlçe Müftülüğü
12 MUSTAFA AYAR VHKİ İlçe Müftülüğü
13 NİLGÜN AKBULUT VHKİ İlçe Müftülüğü
14 RAZİYE FATMA KABAYEL VHKİ İlçe Müftülüğü
15 SİNAN KELEŞ VHKİ İlçe Müftülüğü
16 ALİ YILDIZ Memur (Ş) İlçe Müftülüğü
17 ÖMER TURHAN Memur (Ş) İlçe Müftülüğü
18 İSMAİL TURAN Şoför İlçe Müftülüğü
19 AHMET DEMİR Aşçı İmamı Azam Hafızlık K.K.
20 ESMA ŞEN Hizmetli (Ş) Kaymaklık Geçici Görevlendirme
21 HAKAN İŞLEYENEL Hizmetli (Ş) İlçe Müftülüğü
22 OSMAN KAHRAMAN Hizmetli İlçe Müftülüğü
23 SELAHATTİN ÖZTÜRK Hizmetli (Ş) Kaymaklık Geçici Görevlendirme
24 SELDA KILIÇ Hizmetli İlçe Müftülüğü
25 ALATTİN YILDIZHAN Hizmetli (Ş) İlçe Müftülüğü
KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ
S.N ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
1 ABDULVAHAP TEPEHAN KKÖ Hicret Hafızlık Erkek K.K.
2 ADEM SEYMEN KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
3 AHMET YILDIRAN KKÖ Hicret Hafızlık Erkek K.K.
4 ALİ TURUM KKÖ Hicret Hafızlık Erkek K.K.
5 AYNUR KAMALI 4/B KKÖ Ziyaretliler K.K.
6 AYŞE DENİZ KKÖ Hicret K.K.
7 AYŞE GÜLTEKİN 4/B KKÖ Yunus Emre Camii K.K.
8 AYŞE NUR UZUN KKÖ İhsaniye Merkez C.
9 AYŞEGÜL ÜNSAL 4/B KKÖ Halıdere Merkez K.K.
10 BADEGÜL YILMAZ KKÖ Yavuz Sultan Selim Camii K.K
11 BAYRAM YALVAÇ KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
12 BEDİA TAN KKÖ İhsaniye Çiftlik K.K.
13 BELGÜZAR KURT KKÖ Üçevler Camii K.K.
14 BİRSEN TOPSAKAL 4/B KKÖ Ziyaretliler K.K.
15 BÜŞRA SEVİNÇ 4/B KKÖ Kervansaray K.K.
16 EMİNE BADUR KKÖ Ziyaretliler K.K.
17 EMİNE ŞEN KKÖ Akyüzler Camii K.K.
18 ESRA ALTINTAŞ KKÖ Sanayi K.K.
19 ESRA BATGI 4/B KKÖ Üçevler Camii K.K.
20 ESRA DELİSALİH 4/B KKÖ Yunus Emre Camii K.K.
21 ESRA EREN KKÖ Fidanlık K.K.
22 ESRA KÜÇÜK KKÖ D.Dere Merkez K.K.
23 EYÜP YILMAZ KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
24 FATMA BEŞİR KKÖ Bayram Camii K.K.
25 FATMA SELKİ 4/B KKÖ Bayram Camii K.K.
26 HAKİME HANCI KARTAL KKÖ Söğütlüçeşme Camii K.K.
27 HAMDUSENA GÜZEL KKÖ Hicret Hafızlık Erkek K.K.
28 HANİFE AKTAŞ KKÖ Sanayi K.K.
29 HASAN YAKUP KANIK K.K UZM. Ö. İmamı Azam Hafızlık K.K.
30 HATİCE YAMAN KKÖ İhsaniye Merkez K.K.
31 HÜLYA ELPE 4/B KKÖ 2.Abdulhamithan K.K.
32 HÜMEYRA AKTURAN 4/B KKÖ Kuba Camii K.K.
33 HÜSEYİN UZUN K.K UZM. Ö. Hicret Hafızlık Erkek K.K.
34 İBRAHİM TOPAL KKÖ Hicret Hafızlık Erkek K.K.
35 KADRİYE İŞGÖREN 4/B KKÖ Hisareyn Esentepe K.K.
36 KIYMET ŞAHİN 4/B KKÖ Ulaşlı K.K.
37 KÜBRA AYAR KKÖ Merkez Camii K.K.
38 KÜBRA ERENOĞLU KKÖ Mimar Sinan K.K
39 KÜBRA OMAY KKÖ Ulaşlı K.K.
40 MELEK KESKİN KKÖ Merkez Camii K.K.
41 MELİKE KARAKOÇ KKÖ Gaziler Camii Kız K.K
42 MERVE ORHAN 4/B KKÖ Kervansaray K.K.
43 MUHARREM ARSLAN İ.H. Eyüp Sultan K.K.
44 MUSTAFA YİĞİT KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
45 MÜYESSER ÇETİN KKÖ Yüzbaşılar K.K.
46 MÜZEYYEN KURT KKÖ Gaziler K.K.
47 NEZİHA KAYA KKÖ Hicret Kız Hafızlık K.K.
48 NURAN GEÇİŞ KKÖ Hisareyn Merkez K.K.
49 NURAY HALAT K.K UZM. Ö. Erbaş Camii K.K.
50 NURBETÜL KURT KKÖ 2.Abdulhamithan K.K.
51 NURCAN BEKİL KKÖ Sultan Camii K.K.
52 NURHAN KUŞ KKÖ Hicret Kız K.K.
53 NURİYE DEMİRER İPEK KKÖ Şirintepe Kız K.K.
54 ORHAN KAPTAN KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K
55 ÖMÜR AKEL KKÖ D.Dere Merkez K.K.
56 RAFET KAYA KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
57 RAMAZAN ARK KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
58 REYHAN EKİZ KKÖ Düzağaç Camii K.K.
59 RUKİYE ALPAN 4/B KKÖ Yazlık Merkez K.K.
60 RUKİYE GÜÇLÜ KKÖ Şirinköy Camii K.K.
61 SELMA ARSLAN KKÖ Dumlupınar Mh. K.K.
62 SEMA GÜNAYDIN KKÖ Halıdere Merkez K.K.
63 SEMA NUR BALTÜRK KKÖ Hicret Kız Hafızlık K.K.
64 SEMRA SIRAKAYA KKÖ Kervansaray K.K.
65 SEVDA YILDIRIM 4/B KKÖ Kuba Camii K.K.
66 SEVİM DELİBAŞ 4/B KKÖ Ulaşlı K.K.
67 SEYHAN DEMİR 4/B KKÖ Ziyaretliler K.K.
68 SİBEL DEMİRHAN KKÖ Kavaklı K.K.
69 SONGÜL YAĞCIOĞLU KKÖ Bağdat Camii K.K.
70 SÜMEYYE AYDEMİR KKÖ Erbaş Camii K.K.
71 SÜREYYA KOÇ KKÖ Hicret Kız K.K.
72 ŞEHRİNAZ BEYAZ 4/B KKÖ Hicret Kız Hafızlık K.K.
73 TUBA NUR AKDENİZ KKÖ Akyüzler Camii K.K.
74 TUĞBA DEMİRTAŞ 4/B KKÖ Akyüzler Camii K.K.
75 ÜMMÜHAN GÜLEÇ KKÖ Donanma Camii K.K.
76 VİLDAN AÇIKGÖZ KKÖ Merkez Kız K.K.
77 VİLDAN ERCAN KKÖ Yeşil Camii K.K.
78 YASEMİN ÇAVDAR KKÖ Yazlık Merkez K.K.
79 YAVUZ ANARAT KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
80 ZABİT DOĞAN KKÖ İmamı Azam Hafızlık K.K.
81 ZELİHA KUŞ KKÖ Mimarsinan K.K.
82 ZERRİN AÇIKKOL KKÖ Erbaş Camii K.K.
83 ZEYNEP CEMİLE LİMON KKÖ Halıdere Yalı K.K.
84 ZEYNEP SAĞLAM KKÖ Üçevler Camii K.K.
85 ZEYNEP YEŞİL 4/B KKÖ Üçevler Camii K.K.
86 ZEYNEP YILMAZ 4/B KKÖ Üçevler Camii K.K.
İMAM-HATİP
S.N ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
1 ABDULHAMİT AYDIN 4/B İ.H. Ulaşlı Hacı Akbaş Mescidi
2 ADEM ALBAYRAK 4/B İ.H. Nüzhetiye Yeni C.
3 ADEM BARUTÇU UZM.İ.H. Kervansaray C.
4 AHMET BÜYÜK İ.H. Gaziler C.
5 AHMET EROL İ.H. Mezarlıkaltı C.
6 AHMET GENÇ İ.H. Mamuriye C.
7 AZİZ YAVUZ İ.H. Değirmendere Akyüzler C.
8 CAFER KANKAL İ.H. Söğütlüpınar C.
9 CEMİL SAĞIR İ.H. Süleymaniye C.
10 CEVDET YILMAZ İ.H. Erbaş C.
11 EMRE ÖZLER 4/B İ.H. Panayır C.
12 ENES AKTAŞ 4/B İ.H. Hamidye C.
13 ENSAR YAŞAR 4/B İ.H. Şirinköy Bağdat C.
14 EYÜP ARTMAZ İ.H. Ümmiye Kanpara C.
15 EYÜP GEDİKLİ İ.H. İcadiye Yukarı C.
16 FATİH ASLANHAN İ.H. İhsaniye Merkez Yeni C.
17 FATİH ATALAY İ.H. Hacı Davutağa C.
18 FEDAKAR GÜDÜL İ.H. Kurtuluş Mescidi
19 FERHAT BOZKURT 4/B İ.H. Hasaneyn C.
20 GENÇAĞA EREN İ.H. Fidanlık C.
21 HALİLİBRAHİM VEZİROĞLU İ.H. Fatih Mescidi
22 HASAN ÇAMURCU İ.H. Halıdere Merkez C.
23 HAŞİM EROĞLU İ.H. D.Dere Yüzbaşılar C.
24 HIZIR HATİBOĞLU İ.H. Hacı Fatma Kahraman C.
25 HÜSEYİN GÜMÜŞ İ.H. Şirinköy Toki C.
26 HÜSEYİN KAN İ.H. Yazlık Ilıca C.
27 İBRAHİM ÖZKAYA İ.H. Sofular C.
28 İBRAHİM SUCU İ.H. Mürvet Sultan C.
29 İLYAS ULU UZM.İ.H. D.Dere Kuruçeşme C.
30 İRFAN KURUKAYA 4/B İ.H. Lütfiye C.
31 İSMAİL YAZICI İ.H. Çarşıiçi C.
32 LÜTFULLAH YILDIRIM UZM.İ.H. İhsaniye Çiftlik Ulu C.
33 MAHMUT ÇAKAR İ.H. İhsaniye Merkez C.
34 MEHMET EMİN KOÇOĞLU İ.H. Uzunyokuş C.
35 MEHMET TAYAMAN İ.H. Düzağaç C.
36 MEHMET UĞUZ İ.H. Karağaç C.
37 MEHMET USTA İ.H. Merkez C.
38 MEHMETHAFİT KOÇOĞLU İ.H. Şirintepe C.
39 MUHAMED AKİF AKCAN 4/B İ.H. Örcün C.
40 MUHAMMED CABİR BIYIK 4/B İ.H. Nüzhetiye Sakarbıçkı C.
41 MUHAMMED DOĞAN İ.H. Kavaklı C.
42 MUHAMMED EMİN BAŞ V.İ.H. Şirinköy C.
43 MUHAMMED İKBAL GÜRDAL 4/B İ.H. 17 Ağustos Mescidi
44 MUHAMMED İSA UZUN 4/B İ.H. Nüzhetiye C.
45 MUHAMMED KÖSE 4/B İ.H. Şevketiye C.
46 MUHAMMED YILDIZ 4/B İ.H. Ayvazpınar C.
47 MUHAMMET AHMET KAYA İ.H. Siretiye C.
48 MUHAMMET BİLGİN İ.H. Saraylı C.
49 MUHAMMET MUSTAFA POĞDA İ.H. D.Dere Yunus Emre C.
50 MUHAMMET TOPSAKAL İ.H. Selimiye Camii
51 MUHARREM GÜLEÇ İ.H. Yazlık Merkez C.
52 MURAT KANDEMİR İ.H. Bayram C.
53 MURAT ŞAHOĞLU 4/B İ.H. Yer altı C.
54 MUSA KOCA 4/B İ.H. Mesruriye C.
55 MUSTAFA BAŞ İ.H. Halıdere Yalı C.
56 MUSTAFA GÜNEŞ V.İ.H. Gelincik C.
57 MUSTAFA KUŞ İ.H. D.Dere Dörtyol C.
58 MÜNİP GÜNDOĞDU İ.H. Sanayi C.
59 NURULLAH AÇIKKALIN 4/B İ.H. Millet Mescidi
60 ORHAN GÜNEŞ İ.H. D.Şehitler C.
61 OSMAN ÇİÇEK İ.H. Sultan C.
62 ÖMER FARUK SATILMIŞ V.İ.H. Değirmendere Akyüzler C.
63 ÖMER ÜZEL 4/B İ.H. İrşadiye C.
64 RAMAZAN BELALAN İ.H. Hisareyn Merkez C.
65 RAMAZAN ŞEKER İ.H. Ahmetbey C.
66 RAMAZAN TUNA İ.H. Şirinköy C.
67 RECEP ELİTOK İ.H. Hicret C.
68 REFİK AKÇİÇEK İ.H. Orta C.
69 RESUL EREN 4/B İ.H. Denizevler Mh. C.
70 RIDVAN ÇAKMAK 4/B İ.H. Yavuz Sultan Selim C.
71 SABRİ UZUNER İ.H. İcadiye C.
72 SEDAT DEMİREL İ.H. Yeşil C.
73 SEDAT KAYA İ.H. Donanma C.
74 SİNAN ÇELİK 4/B İ.H. Sivritepe Toki C.
75 SİNAN YILDIZ İ.H. Hisareyn Esentepe C.
76 ŞENOL ÖZ 4/B İ.H. D.Dere Yalı C.
77 TACETTİN TARI İ.H. Tevfikhoca Vakıf C.
78 ÜZEYİR GÜÇLÜ İ.H. Esentepe C.
79 VEYSEL VURAL İ.H. Mimar Sinan C.
80 YAHYA EREN 4/B İ.H. Yazlık Yukarı C.
81 YAKUP TURAY 4/B İ.H. İhsaniye Miraç C.
82 YAKUP YILDIRIM İ.H. Kahvecioğlu Mescidi
83 YASİN BAŞARI İ.H. Ulaşlı C.
84 YAŞAR KURUBAŞ İ.H. D.Dere Merkez C.
85 YUNUS ARAZ İ.H. Merkez Camii
86 YUNUS EMRE KARDAĞ 4/B İ.H. Yeni Ferhadiye C.
87 YUSUF ÖZDEMİR İ.H. Kuba C.
88 ZEKERİYA ACAR İ.H. İ.H.L Tatbikat C.
89 ZEKERİYA DOĞAN İ.H. Yazlık Üçevler C.
90 ZEKERİYA PASLI İ.H. Nimetiye C.
MÜEZZİN-KAYYIM
S.N ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
1 ABDULKADİR BOZKURT V.M.K Erbaş C.
2 ADEM ÇELENK M-K Kervansaray C.
3 AHMET AYDAN M-K Söğütlüpınar C.
4 AHMET ÇOLAK İ.H. Sivritepe Toki C.
5 AHMET DOĞRU M-K D.Dere Merkez C.
6 AHMET KALKAN M-K Hicret C.
7 AHMET KERİM DEMİRCİ M-K D.Dere Yüzbaşılar C.
8 ALPASLAN ÖZTÜRK V.M.K Fidanlık C.
9 BAHATTİN TURGUT M-K Ahmetbey C.
10 BEKİR ÇERİT M-K Hacı Davutağa C.
11 BURAK KALYONCU 4/B M-K İhsaniye Merkez Yeni C.
12 EKREM GÖCEN M-K İhsaniye Miraç C.
13 FATİH ÖZER M-K Değirmendere Akyüzler C.
14 FERYADİ İLHAN M-K Gaziler C.
15 HASAN ÇALIŞKAN M-K Yeşil C.
16 HİKMET OLHAN M-K Değirmendere Yunus Emre C.
17 HÜSEYİN ÇALIŞKAN 4/B M-K Yazlık Merkez C.
18 KADİR YILMAZ M-K İhsaniye Merkez C.
19 MUHAMMED CELEPCİ M-K Yazlık Ilıca C.
20 MUHAMMED TURAL M-K Yeraltı C.
21 MURAT ÇELİK M-K Hisareyn Merkez C.
22 MUZAFFER ÇETİN M-K D.Dere Dörtyol C.
23 MÜRSEL EKİZ M-K Halıdere Merkez C.
24 NEVZAT ORHAN M-K Sultan C.
25 OĞUZ GÜRSEL M-K Çarşıiçi C.
26 OSMAN ŞİMŞEK İ.H. Şirinköy C.
27 ÖMER ÇAKIR M-K İhsaniye Çiftlik Ulu C.
28 ÖMER KESKİN M-K Orta C.
29 RIDVAN AKBULUT M-K Düzağaç C.
30 TAHSİN KARAKOYUN 4/B M-K Sanayi C.
31 TARIK TOPÇU M-K Gelincik C.
33 YAKUP ÇELİK M-K Hacı Fatma Kahraman C.
34 YAŞAR AR M-K Merkez C.
35 ZEKERİYA AYÇİÇEK M-K Tevfikhoca Vakıf C.