20.09.2021

PERSONELİMİZ

SN

ADI-SOYADI

UNVAN

GÖREV YERİ

MÜFTÜLÜK DAİRE PERSONELİMİZ

1

ZEYNAL ABİDİN ÇINAR

Müftü

MÜFTÜLÜK

2

ABDURRAHMAN AYDEMİR

Şube Müdürü

MÜFTÜLÜK

3

AHMET TURAN

Şube Müdürü

MÜFTÜLÜK

4

KASIM ÇELİK

Uzman Vaiz

MÜFTÜLÜK

5

EMİNE ÖZDEMİR

Vaiz

MÜFTÜLÜK

6

ERBİL ATAÇ

Vaiz

MÜFTÜLÜK

7

İBRAHİM HİLMİ KUCUR

Vaiz

MÜFTÜLÜK

8

YASEMİN OKTAN

Vaiz

MÜFTÜLÜK

9

ENES ARIKAN

Murakıp

MÜFTÜLÜK

10

EBUBEKİR AKGÜL

Din Hiz. Uzm.

MÜFTÜLÜK

11

SİNAN DEMİR

Şef

MÜFTÜLÜK

12

FERHAT BULUT

VHKİ

MÜFTÜLÜK

13

KADİR YÖRÜK

VHKİ

MÜFTÜLÜK

14

MUSTAFA AKKAYA

VHKİ

MÜFTÜLÜK

15

RECEP FIRAT

VHKİ

MÜFTÜLÜK

16

ŞEREF AĞIRMAN

VHKİ

MÜFTÜLÜK

17

RAMAZAN ÇAKAR

Şoför

MÜFTÜLÜK

18

SUNA ADIGÜZEL

Hizmetli

MÜFTÜLÜK

19

MUHAMMET YASİN YILMAZ

Hizmetli

MÜFTÜLÜK

20

MEHMET SAYİT DEMİR

Hizmetli

OSMANGAZİ

21

GONCAGÜL BALLAR

Hizmetli

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

 

 

 

 

KUR' AN KURSU ÖĞRETİCİLERİMİZ

1

ABDÜSSELAM DUMANGÖZ

K.K.Ö.

HACI AHMET AKYURT

2

AHMET KUZU

K.K.Ö.

HACI AHMET AKYURT

3

ARZU AYDOĞDU

K.K.Ö.

HARUN KASAP KIZ

4

AYFER ÇORBACI

K.K.Ö.

KAZIM KARABEKİR KIZ

5

AYŞE BİLİR

K.K.Ö.

PİRİREİS MAHALLESİ KIZ

6

AYŞE CAN

K.K.Ö.

ULUÇINAR

7

AYŞE EKİNCİ

K.K.Ö.

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

8

AYŞE SAYAR

K.K.Ö.

BAYLAN

9

AYŞE YAMAN

K.K.Ö.

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

10

AYŞE YAVUZ

K.K.Ö.

FERİDE ANNE KIZ

11

BERNA TEKİN

K.K.Ö.

BAĞLARBAŞI

12

BETÜL ÜNSÜR

K.K.Ö.

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

13

BEYZA KAYA ÇORMAN

K.K.Ö.

İSMİHAN SULTAN KIZ

14

BEYZANUR UZUN YILMAZ

K.K.Ö.

KURBAN EROL KIZ

15

BİNNUR MANDACI

K.K.Ö.

BAYLAN

16

CEMİLE ÜNLÜBAŞ

K.K.Ö.

HARUN KASAP KIZ

17

ÇİĞDEM ŞENTÜRK

K.K.Ö.

NENE HATUN

18

DİLBER UTAR

K.K.Ö.

İMAM MUHAMMED MEHDİ

19

DÜRDANE IRMALI

K.K.Ö.

KURBAN EROL KIZ

20

ELBAKİ İSMAİL TOZAN

K.K.Ö.

ÜÇPINAR

21

ELMAS BETÜL KÖSE

K.K.Ö.

ARAFAT

22

EMİNE ÖMÜR

K.K.Ö.

ÇİFTLİK ÜSTÜ MURAT BALCI KIZ

23

EMİNE ÖZTÜRK

K.K.Ö.

BAĞLARBAŞI

24

ESRA TATAR

K.K.Ö.

YEŞİL İRFANİYE KIZ

25

FAHRETTİN ATICI

K.K.Ö.

OSMANGAZİ

26

FATMA AYLUÇTARHAN

K.K.Ö.

MERVE

27

FATMA BULAK

K.K.Ö.

RAVZA

28

FATMA ÖZKAN

K.K.Ö.

AKMİNARE KIZ

29

FATMA ŞAHİN

K.K.Ö.

AKMİNARE KIZ

30

FATMA TÜRKAN TOPRAK

K.K.Ö.

FERİDE ANNE KIZ

31

GÜLAY KAHVECİ

K.K.Ö.

AKMİNARE KIZ

32

GÜLCAN YILDIZ

K.K.Ö.

GÖNENLİ MEHMET EFENDİ

33

HALİME ABLAK

K.K.Ö.

ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN

34

HALİME ATEŞ

K.K.Ö.

ERENLER KIZ

35

HATİCE AKAY

K.K.Ö.

SÜMEYYE HATUN KIZ

36

HATİCE NUR KARAKURT

K.K.Ö.

FERİDE ANNE KIZ

37

HAVVA KAYAALP

K.K.Ö.

FEVZİ ÇAKMAK MERKEZ KIZ

38

HAVVA OKUMUŞ

K.K.Ö.

ÇİFTLİK ÜSTÜ MURAT BALCI KIZ

39

MERYEM BOZKURT

K.K.Ö.

BAĞLARBAŞI

40

MUHAMMET HANİFİ DURAN

K.K.Ö.

OSMANGAZİ

41

MÜJGAN ÜSTÜNEL

K.K.Ö.

İRŞAT

42

MÜRİVET SİNGER

K.K.Ö.

YEŞİL İRFANİYE KIZ

43

NEZİHA KAHVECİ

K.K.UZM.Ö.

ERENLER KIZ

44

NURAY ÜLKER

K.K.Ö.

SUFFE

45

NURCAN GÜMÜŞAY

K.K.Ö.

HARUN KASAP KIZ

46

NUREFŞAN SAĞLAM

K.K.Ö.

SUFFE

47

NURŞEN UZUN

K.K.Ö.

FERİDE ANNE KIZ

48

NURTEN YILMAZ

K.K.Ö.

MÜZDELİFE KIZ

49

PERİHAN HANÇER

K.K.Ö.

MERKEZ KIZ

50

RABİA BAYTOK

K.K.Ö.

MERVE

51

RÜMEYSA BİLGİN

K.K.Ö.

BAĞLARBAŞI

52

SACİDE YÜNÜGÜL

K.K.Ö.

AKMİNARE KIZ

53

SEDA KADIOĞLU SELVİ

K.K.Ö.

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

54

SEMA ÖZDAĞ

K.K.Ö.

İRŞAT

55

SERAP YILMAZ

K.K.Ö.

ULUÇINAR

56

SEVAL YİĞİT

K.K.Ö.

MEHMET AKİF ERSOY KIZ

57

SEVDA ŞİMŞEK YAPICI

K.K.Ö.

ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN

58

SİNEM SOYTÜRK

K.K.Ö.

HARUN KASAP KIZ

59

SULTAN AVCI ÇİLHOROZ

K.K.Ö.

YEŞİL İRFANİYE KIZ

60

SÜMEYYA BULAK

K.K.Ö.

MERKEZ KIZ

61

SÜMEYYE KARAKAYALI

K.K.Ö.

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

62

ŞABAN AYAR

K.K.Ö.

OSMANGAZİ

63

ŞEHNAZ BAYRAK

K.K.Ö.

YUNUS EMRE KIZ

64

ŞEYMA DEMİRCİ

K.K.Ö.

FERİDE ANNE KIZ

65

ŞULE MURAT

K.K.Ö.

KAZIM KARABEKİR KIZ

66

TUĞBA ŞAHİN

K.K.Ö.

İSMİHAN SULTAN KIZ

67

ÜLKER DEMİRCİ

K.K.Ö.

ULUÇINAR

68

YELİZ BAŞPINAR

K.K.Ö.

ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN

69

YONCA ŞAHİN

K.K.Ö.

KARATOPRAK KEŞOĞLUGİL

70

ZEHRA ÇETİNKAYA

K.K.Ö.

KARATOPRAK KEŞOĞLUGİL

71

ZEHRA EROL

K.K.Ö.

MERVE

72

ZEHRA TÜRKYILMAZ

K.K.Ö.

SÜMEYYE HATUN KIZ

73

ZELİHA ESER

K.K.Ö.

NENE HATUN

74

ZEYNEP AKTAŞ

K.K.Ö.

HARUN KASAP KIZ

75

ZEYNEP AYSU

K.K.Ö.

AKMİNARE KIZ

76

ZEYNEP BAYRAM BAĞDAŞ

K.K.Ö.

BAYLAN

77

ZEYNEP TEK AMRAN

K.K.Ö.

NENE HATUN

78

ZEYNEP YAZICI

K.K.Ö.

İRŞAT

79

ZEYNEP YILMAZ

K.K.Ö.

MERVE

 

 

 

 

4/B SÖZLEŞMELİ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİLERİMİZ

1

AYFER TOYGA

4/B K.K.Ö.

FERİDE ANNE KIZ

2

AYŞE SAĞIR

4/B K.K.Ö.

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

3

BETÜL ÇELİK

4/B K.K.Ö.

PİRİREİS MAHALLESİ KIZ

4

CEMİLE TOKSÖZ

4/B K.K.Ö.

AKMİNARE KIZ

5

ESEN GÜL ÇELİK

4/B K.K.Ö.

FERİDE ANNE KIZ

6

ESMA GÖNÜL

4/B K.K.Ö.

HARUN KASAP KIZ

7

FADİME KIRKINCI

4/B K.K.Ö.

ULUÇINAR

8

FATMA DURUSOY

4/B K.K.Ö.

BAĞLARBAŞI

9

FATMA KÖLEOĞLU

4/B K.K.Ö.

ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN

10

FATMA RÜMEYSA ÖZTÜRK

4/B K.K.Ö.

ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN

11

HACER GÜZELCE

4/B K.K.Ö.

SÜMEYYE HATUN KIZ

12

HATİCE ÇELİK

4/B K.K.Ö.

MUHAMMED HİKMET DAĞLI YATILI KIZ

13

HATİCE DOĞANAY

4/B K.K.Ö.

NURTEN HATUN KIZ

14

HATİCE YILDIZ

4/B K.K.Ö.

ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN

15

MERVE TOPRAK

4/B K.K.Ö.

BAĞLARBAŞI

16

MERYEM BULDUK YILMAZ

4/B K.K.Ö.

ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN

17

RUKİYE AKBULUT

4/B K.K.Ö.

ULUÇINAR

18

SELVER FATMA ODACI

4/B K.K.Ö.

NURTEN HATUN KIZ

19

SEYHAN MUSLU

4/B K.K.Ö.

İSMİHAN SULTAN KIZ

20

SÜMEYYE AY

4/B K.K.Ö.

NENE HATUN

21

ZAHİDE BÜŞRA TAŞKIRAN

4/B K.K.Ö.

ULUÇINAR

22

ZEYNEP YAVUZ

4/B K.K.Ö.

NURTEN HATUN KIZ

 

 

 

 

İMAM HATİPLERİMİZ

1

ABDULKADİR SIRIMSI

İmam-Hatip

SIRASÖĞÜTLER MH.NURTEN HATUN C.

2

ABDULLAH DEMİRCİ

Uzm. İmam Hatip

YUNUS EMRE C.

3

ABDURRAHMAN AKYÜZ

İmam-Hatip

ABDİ İPEKÇİ MH.ETHEMPAŞA C.

4

ABUBEKİR DÜNDAR

İmam-Hatip

MİNA C.

5

AHMET BİLGİCİ

İmam-Hatip

EMEK MH.FATİH MERKEZ C.

6

ALİRIZA UTAR

İmam-Hatip

H.ALİ RIZA CANSU C.

7

BÜNYAMİN ÖZDEMİR

İmam-Hatip

NENEHATUN MH.YILDIRIM BEYAZIT C.

8

CAFER AYAĞ

İmam-Hatip

KAVALA C.

9

CEMİL ÖZTÜRK

İmam-Hatip

HACI TÜRKAN GÜLPINAR

10

FARUK KORKMAZ BEKÇİ

İmam-Hatip

SIRASÖĞÜTLER MH.İRFANİYE C.

11

FATİH TAKA

İmam-Hatip

YEŞİLÇAMLIKTEPE F.S.MEHMET HAN C.

12

FURKAN CANPOLAT

İmam-Hatip

BAĞLARBAŞI MH. ESENTEPE C.

13

GÜVEN BİLGİN

İmam-Hatip

H.AYŞE GÜMÜŞLÜAĞA C.

14

HACİ ZENGİN

İmam-Hatip

İSTASYON MH.YENİ C.

15

HASAN APAYDIN

İmam-Hatip

OSMANGAZİ MH. ENSAR C.

16

HÜSEYİN TAŞTAN

İmam-Hatip

PİRİ REİS MH. GESİBAĞLARI C.

17

İBRAHİM MANGAL

İmam-Hatip

ÇİFTLİKÜSTÜ MURAT BALCI C.

18

İBRAHİM ÖZÇELİK

Uzm. İmam Hatip

ULUÇINAR C.

19

İLHAN AKAR

İmam-Hatip

KURBAN EROL C.

20

İLKAY ESER

İmam-Hatip

AŞIROĞLU MH. İRŞAT C.

21

İLYAS ŞAHAN

Uzm. İmam Hatip

ERENLER C.

22

İSMAİL AKA

İmam-Hatip

ŞENTEPE ULU C.

23

KENAN GÖKDEMİR

İmam-Hatip

MERVE C.

24

MECİT ÖZTÜRK

İmam-Hatip

SAHİL C.

25

MEHMET ATA

İmam-Hatip

ARAFAT C.

26

MEHMET EMİN GÜÇLÜ

İmam-Hatip

ÜÇPINAR C.

27

MEHMET KAYGISIZ

İmam-Hatip

F.ÇAKMAK MH.MRK.C.

28

MEHMET ÖZTÜRK

İmam-Hatip

OSMANGAZİ MH. HZ. OSMAN C.

29

MUAMMER ARSLAN

İmam-Hatip

EMİR SULTAN C.

30

MUHAMMED TURHAN

İmam-Hatip

KARATOPRAK KEŞOĞLUGİL C.

31

MUHAMMET BULUT

İmam-Hatip

ESKİ C.

32

MURAT KAYA

İmam-Hatip

EMEK MH. AKANPINAR C.

33

MUSAB DOĞAN

İmam-Hatip

HACI KEMAL DESTEBAŞI C.

34

MUSTAFA ATMACA

İmam-Hatip

ABDİ İPEKÇİ MH.BAHÇELİEVLER C.

35

NECATİ ELEN

İmam-Hatip

BİLAL-İ HABEŞ C.

36

ÖMER SARI

Uzm. İmam Hatip

BAĞLARBAŞI MH. MERKEZ C.

37

RECEP DEMİRCİ

İmam-Hatip

MEHMET AKİF ERSOY C.

38

RECEP YÜKSEL

İmam-Hatip

ABDİ İPEKÇİ MH. FATİH ORTA C.

39

SELİM HATUN

İmam-Hatip

FARABİ DEVLET HASTANESİ C.

40

ŞÜKRÜ BAYRAK

İmam-Hatip

PİRİREİS C.

41

YAHYA KEMAL UTAR

İmam-Hatip

HİCRET C.

42

YAŞAR ATEŞ

İmam-Hatip

HZ.HAMZA C.

43

YUNUS AYDIN

İmam-Hatip

AYŞEHATUNLAR C.

44

YUNUS PİLE

İmam-Hatip

AKMİNARE C.

45

YUSUF DEMİRCİ

İmam-Hatip

EMEK MH. 500 EVLER C.

46

ZAFER TEKİN

İmam-Hatip

NENEHATUN MH.NENEHATUN C.

47

ZİNNUR GÜLER

İmam-Hatip

AŞIROĞLU MH.MRK.C.

 

 

 

 

MÜEZZİN KAYYIMLARIMIZ

1

AHMET ÖZKAN

Müezzin-Kayyım

ARAFAT C.

2

ALAATTİN TUNÇ

Müezzin-Kayyım

EYÜBOĞLU C.

3

BEYTULLAH ANDURMAK

Müezzin-Kayyım

BAĞLARBAŞI MH. ESENTEPE C.

4

EMRAH BAYRAM

Müezzin-Kayyım

ESKİ C.

5

FARUK ÖZDEMİR

Müezzin-Kayyım

H.ALİ RIZA CANSU C.

6

FİKRET TURUNÇ

Müezzin-Kayyım

ÇİFTLİKÜSTÜ MURAT BALCI C.

7

HAMİD BOSAT

Müezzin-Kayyım

AŞIROĞLU MH.MRK.C.

8

HAMZA DÜZENLİ

Müezzin-Kayyım

ULUÇINAR C.

9

HAYDAR GÜLTEKİN

Müezzin-Kayyım

AŞIROĞLU MH. İRŞAT C.

10

HÜSEYİN PURAL

Müezzin-Kayyım

BAĞLARBAŞI MH. MERKEZ C.

11

İSA TAŞTAN

Müezzin-Kayyım

ŞENTEPE ULU C.

12

İSRAFİL KÖSE

Müezzin-Kayyım

KAVALA C.

13

MAHİR ÇİLHOROZ

Müezzin-Kayyım

KAZIM KARABEKİR MH.C.

14

MEHMET ATİK

Müezzin-Kayyım

NENEHATUN MH.NENEHATUN C.

15

MUHAMMET EMİN KOÇ

Müezzin-Kayyım

KARATOPRAK KEŞOĞLUGİL C.

16

NECDET ÇELİKER

Müezzin-Kayyım

AYŞEHATUNLAR C.

17

ZİNNUR YILMAZ

Müezzin-Kayyım

ABDİ İPEKÇİ MH.BAHÇELİEVLER C.

18

MAHMUT ÇAPAN

Müezzin-Kayyım

SIRASÖĞÜTLER MH.İRFANİYE C.

4/B SÖZLEŞMELİ MÜEZZİN KAYYIMLARIMIZ

1

MÜCAHİT FİDAN

4/B M.K.

HACI KEMAL DESTEBAŞI C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VEKİL GÖREVLİLERİMİZ